Saistībā ar tehniskajiem darbiem Fizisko personu reģistra informācijas sistēmā 2024. gada 6. oktorbrī no plkst. 19:00 - 21:00 portālā iespējami darbības traucējumi e-pakalpojumos, e-adreses izveidē fiziskām personām un e-Identitātes apliecināšanas pakalpojumos ar eID, eParaksts kartēm un mobilo lietotni eParaksts mobile, Smart ID un banku autentifikāciju.
Ar lauksaimniecības nozari saistītā muzeja funkciju pakalpojumi sniedz iespēju interesentiem apskatīt muzejos izvietotās izstādes un ekspozīcijas, kas iepazīstina sabiedrību ar lauksaimniecības nozares attīstības vēsturi un popularizē materiālās un nemateriālās liecības par saimniekošanu un dzīvi Latvijas laukos no 19. gadsimta beigām līdz mūsdienām. Muzeja sniegtie funkciju pakalpojumi paredzēti sabiedrībai, tās attīstībai, ar mērķi popularizēt un eksponēt materiālo un nemateriālo cilvēces mantojumu un vidi, lai sekmētu sabiedrības izglītošanu un sniegtu sabiedrībai emocionālu baudījumu. To muzejs realizē piedāvājot klientiem ekspozīciju un izstāžu apskati, izglītojošas lekcijas, tematisko pasākumu vadīšanu muzejā, konsultācijas saistībā ar lauksaimniecības vēsturi, tās ievērojamiem cilvēkiem, kas devuši lielu ieguldījumu nozares attīstībā. Klientiem tiek piedāvāta iespēja izmantot muzeja krājumu publikācijām.
1. Pakalpojuma pieprasīšana Samaksa veicama tikai saskaņā ar iestādes sagatavoto rēķinu vai izsniegto kases aparāta čeku norādītajos apmaksas termiņos. Bez iepriekšējas pakalpojuma pieprasīšanas ieteicams apmeklēt muzeju nelielās apmeklētāju grupās (līdz 10 cilvēkiem). Ja klienti vēlas apmeklēt muzejus lielākās grupās (virs 10 cilvēkiem), tad ieteicams pieteikt muzeja apmeklējumu, sazinoties ar muzeja pārstāvi pa norādīto telefona numuru vai piesakot pakalpojumu uz norādīto e-pasta adresi. Ja klients vēlas saņemt pakalpojumus saistībā ar muzeja krājuma izmantošanu publikācijām, tad pirms pakalpojuma sniegšanas ar klientu, abpusēji vienojoties, tiek noslēgts pakalpojuma līgums, kurā atrunā pakalpojuma saņemšanas veidu, pienākumus, atbildību un apmaksas veidu. Apmaksas veidi: 1. priekšapmaksa (rēķins) (banka, internetbanka, Latvijas pasts); 2. klātienē, veicot skaidras naudas norēķinus (biļete, stingrās uzskaites darījumu kvīts). Par izglītojošo lekciju, konsultāciju, tematisko pasākumu vadīšanas pakalpojumiem, kā arī muzeja krājumu izmantojot publikācijām, samaksa veicama skaidrā naudā saskaņā ar klientam izsniegto stingrās uzskaites darījumu kvīti vai pēc rēķina ar pārskaitījumu bankā, veicot apmaksu pirms pakalpojumu saņemšanas. 2. Pakalpojuma saņemšana Pakalpojumu klients saņem pēc veiktās apmaksas, vienojoties par pakalpojuma saņemšanas laiku. Pirmsskolas vecuma bērniem, grupu pavadošajiem pedagogiem, bāreņiem, bez vecāku gādības palikušiem bērniem un ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem pēc attiecīga dokumenta uzrādīšanas muzeju ekspozīciju un izstāžu apskates pakalpojumi ir bez maksas.
Pakalpojumu kanāli:
no 9.00 līdz 16.00