Aktuāli

Sadaļa satur informāciju par Portāla un tā risinājumu plānotiem un neplānotiem pārtraukumiem.

Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā pēdējā gada laikā ir veiktas būtiskas pārmaiņas. Sadarbībā ar iestādēm vēl strādājam pie atsevišķas funkcionalitātes ieviešanas, līdz ar to portāla saturs ir gan vecajā versijā, gan jaunajā versijā. Veco versiju var atpazīt pēc zaļajiem toņiem tās lapu dizainā, toties jaunā versija ir oranžos toņos. Vairāk uzzini šeit!


Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija infomē, ka pakalpojums "Mani dati VDEĀVK" tehnisku iemeslu dēļ portālā nav pieejams. Lūdzam klientiem zvanīt 67614885.


Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) informē, ka no 2024. gada 1. februāra tiek pārtraukta VSAA e-pakalpojuma “Darba devēja E-iesniegums sociāli apdrošināmās personas statusa saglabāšanai Latvijā, parasti strādājot divās vai vairākās ES/EEZ valstīs vai Šveicē (A1 sertifikāta saņemšanai)”darbība . Turpmāk A1 sertifikātu var pieprasīt uzņēmums vai darba ņēmējs, portālā e-adresē aizpildot veidlapu (e-formu) “Iesniegums sociāli apdrošināmās personas statusa saglabāšanai Latvijā, parasti strādājot divās vai vairākās ES/EEZ valstīs, Šveicē vai Apvienotajā Karalistē (A1 sertifikāta saņemšanai)” un adresējot to VSAA Iemaksu nodaļai.


Ārlietu ministrija informē, ka ar 2024. gada 2. janvāri pakalpojums "Izziņu izsniegšana" tiek slēgts. Informācija par pakalpojuma pieprasīšanu pieejama Ārlietu ministrijas mājas lapā: “https://www.mfa.gov.lv/lv/izzinas-no-valsts-registriem”.


Saistībā ar tehniskiem atjaunošanas darbiem 2024. gada 22. februārī no plkst. 20:00 līdz plkst. 22:00 portāla darbībā iespējami traucējumi.