Aktuāli

Sadaļa satur informāciju par Portāla un tā risinājumu plānotiem un neplānotiem pārtraukumiem.

Rīgas Tehniskā universitāte informē, ka 2024. gada 16. jūlijā plkst. 09:00 darbu portālā uzsācis e-pakalpojums "Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās" . Vairāk informācijas par pieteikšanās studijām procesu un konkursa nosacījumiem ir atrodama statistika.vupp.lv, rakstot uz e-pastu vupp@vupp.lv vai zvanot pa tālr. 67089003 (Bite klientiem: 27089003).


Izglītības un zinātnes ministrija informē, ka ar centralizēto eksāmenu rezultātiem var iepazīties portālā eksameni.gov.lv un sākot no 2024. gada 11. jūlija plkst. 08:00 rezultāti ir pieejami e-pakalpojumos "Mani dati izglītības reģistros" un "Centralizēto eksāmenu sertifikātu, lēmumu un izziņu par valsts valodas prasmes pārbaudes rezultātiem saņemšana".


Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā pēdējā gada laikā ir veiktas būtiskas pārmaiņas. Vairāk uzzini šajā rakstā.


Informējam, ka no 2024. gada 29. aprīļa paziņojumiem par jaunu ziņu saņemšanu e-adreses pastkastītē tiek izmantots tikai apstiprināts e-pasts. Lai e-pastā saņemtu paziņojumus par jauniem e-adreses ziņojumiem pēc 2024. gada 29. aprīļa, lūdzam veikt e-pasta apstiprināšanu savā profilā. Profila sadaļa ir pieejama pēc autentificēšanās portālā, nospiežot uz zobrata ikonas pie sava izvēlētā lietotāja konta.