Aktuāli

Sadaļa satur informāciju par Portāla un tā risinājumu plānotiem un neplānotiem pārtraukumiem.

Valsts pārvaldes pakalpojumu portāls šobrīd ir ceļā uz pārmaiņām, kas nozīmē, ka portalā kādu laiku saturs būs gan vecajā versijā, gan jaunajā versijā. Veco versiju var atpazīt pēc zaļajiem toņiem tās lapu dizainā, toties jaunā versija ir oranžos toņos. Vairāk uzzini šeit.


Informējam, ka no 2023.gada 1.jūnija tiek slēgts e-pakalpojums “Statistisko datu sniegšana pēc pieprasījuma” (EP73). Statistiskos datus par Latvijā reģistrētajiem civilstāvokļa aktu reģistriem var iegūt Latvijas atvērto datu portālā https://data.gov.lv/lv vai pieprasīt Tieslietu ministrijas Dzimtsarakstu departamentam, nosūtot pieprasījumu oficiālajā e-pasta adresē vai uz e-pastu: dzimts.dep@tm.gov.lv.


Saistībā ar tehniskajiem darbiem Fizisko personu reģistra informācijas sistēmā 04.06.2023 laika posmā no plkst. 19.00 līdz plkst. 22.00 iespējami darbības traucējumi PMLP un citu iestāžu e-pakalpojumos, kā arī iespējami traucējumi e-adreses izveidē fiziskām personām.


No Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) saņemtie lēmumi un citi pakalpojumu dokumenti, kā arī uz VSAA nosūtītie dokumenti, vairs nebūs pieejami portāla sadaļā “Mana darba vieta”. Dokumentus, kas ir glabājušies sadaļā “Mana darba vieta”, var lejuplādēt un saglabāt savām vajadzībām, ja nepieciešams. VSAA lēmumi par pieprasītajiem pakalpojumiem, sākot no 2022. gada 1.augusta, ir apskatāmi e-pakalpojuma “VSAA informācija un pakalpojumi” sadaļā “Pieteiktie pakalpojumi”.