Aktuāli

Sadaļa satur informāciju par Portāla un tā risinājumu plānotiem un neplānotiem pārtraukumiem.

Valsts pārvaldes pakalpojumu portāls šobrīd ir ceļā uz pārmaiņām, kas nozīmē, ka portalā kādu laiku saturs būs gan vecajā versijā, gan jaunajā versijā. Veco versiju var atpazīt pēc zaļajiem toņiem tās lapu dizainā, toties jaunā versija ir oranžos toņos. Vairāk uzzini šeit!


No Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) saņemtie lēmumi un citi pakalpojumu dokumenti, kā arī uz VSAA nosūtītie dokumenti, vairs nebūs pieejami portāla sadaļā “Mana darba vieta”. Dokumentus, kas ir glabājušies sadaļā “Mana darba vieta”, var lejuplādēt un saglabāt savām vajadzībām, ja nepieciešams. VSAA lēmumi par pieprasītajiem pakalpojumiem, sākot no 2022. gada 1.augusta, ir apskatāmi e-pakalpojuma “VSAA informācija un pakalpojumi” sadaļā “Pieteiktie pakalpojumi”.


Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas e-pakalpojums "Mani dati VDEĀVK" tehnisku iemeslu dēļ nav pieejams. Lūdzam klientiem zvanīt 67614885.


Pakalpojums “Muitas maksājumu veikšana tiešsaistes režīmā” ar 1.oktobri nav pieejams. Nodokļu samaksu var veikt EDS EMDAS, atverot konkrēto deklarāciju, sadaļā "Maksājumi".


Informējam, ka pamatojoties uz NVD lūgumu no 2023. gada 16. augusta e-pakalpojums “Saņemto medicīnas pakalpojumu izmaksas” (EP128) ir slēgts.