Dalība pasākumā kontaktu dibināšanai ārvalstīs

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Informācija atjaunota 02.11.2023.

Nospiežot pogu "Pieprasīt pakalpojumu", Jūs tiksiet pārvirzīts uz e-adresi

Dalībai nacionālajos stendos LIAA veic dalībnieku atlasi, izstādes stenda rezervāciju, piedāvā dalībniekiem noteikta izmēra bezmaksas laukumu un iespēju informāciju izvietot izstādes katalogā, organizē nacionālā stenda uzbūvi, kā arī darbu izstādes stendā, konsultē loģistikas jautājumu risināšanai, sniedz konsultatīvo atbalstu, gatavojoties izstādei, uzrunājot potenciālos partnerus, veic tiešā mārketinga kampaņu un organizē tikšanās stendā, kā arī atbilstoši pieprasījumam un iespējām organizē papildus biznesa programmu (informatīvi semināri, kompāniju apmeklējumi, divpusējās tikšanās/kontaktbiržas). LIAA veic tirdzniecības misiju, tai skaitā Latvijas augstu valsts amatpersonu vizīšu ietvaros, plānošanu, dalībnieku atlasi, programmas organizēšanu, iekļaujot tajā biznesa forumus, seminārus, divpusējās tikšanās ar potenciālajiem partneriem, kas atbilst dalībnieka profilam un iepriekš norādītajiem potenciālā sadarbības partnera kritērijiem, organizē kompāniju apmeklējumus, kā arī orgnizē vai sniedz ieteikumus par uzturēšanos un transportu. Gatavojot biznesa tikšanās programmas, tai skaitā individuālas, atbilstoši pieprasījumam tiek veikta potenciālo sadarbības partneru atlase no datu bāzēm un sniegtas konsultācijas: par tirgus izmēru, struktūru, dalībniekiem, cenām, preču izplatīšanas kanāliem, loģistikas jautājumiem, konkurentiem, biznesa kultūru, ja šī informācija ir publiski pieejama; par eksporta piedāvājuma, profila vai prezentācijas sagatavošanu; par potenciālo sadarbības partneru profilu sagatavošanu.

 • 1.
  Pakalpojuma saņemšanas procesa apraksts

  1. Pakalpojuma pieprasīšana Pakalpojumu iespējams pieprasīt pa e-pastu vai pastu, vai nosūtot uz LIAA e-adresi. Pakalpojumu pieprasot, ir nepieciešams: 1) spēkā esošs Līgums par atbalsta saņemšanu, ja vēlas saņemt de minimis atbalstu Projekta ietvaros un kvalificējas atbalsta saņemšanas kritērijiem. 2) Pieteikuma anketas forma dalībai nacionālajā stendā un atlases kritēriji (tiek publicēta LIAA mājas lapā, izsludinot pieteikšanos konkrētai izstādei). 3) Pieteikuma anketa dalībai tirdzniecības misijās, tai skaitā Latvijas augstu valsts amatpersonu vizīšu ietvaros (tiek publicēta LIAA mājas lapā, izsludinot pieteikšanos konkrētam pasākumam). Individuālu biznesa tikšanos programmu sagatavošanai atbalsta saņēmēja pieprasījums brīvā formā epastā LIAA pārstāvim ārvalstī, LIAA Eksporta veicināšanas nodaļas darbiniekam vai nosūtīts uz epastu eksports@iaa.gov.lv (norādot paredzamo izpildes termiņu, pakalpojuma veidu un apjomu). 2. Pakalpojuma saņemšana Pēc izvērtēšanas un lēmuma pieņemšanas klients tiek informēts atbilstoši sākotnēji izvēlētajam saziņas kanālam.

 • 1.
  Pārsūdzēšana

  Lēmumu par iesnieguma ES fonda atbalsta saņemšanai noraidīšanu var apstrīdēt Ekonomikas ministrijā viena mēneša laikā no šī lēmuma spēkā stāšanās dienas, iesniedzot iesniegumu LIAA. Lēmumus par atbalsta finansējuma izmaksu apstrīdams Administratīvajā tiesā viena gada laikā.

 • 1.
  Kontaktinformācija
  Nosaukums:
  Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
  Reģistrācijas numurs:
  90001739473

Pakalpojumu kanāli:

 • 1.
  Citi kanāli
  Pasts:
  Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
  Adrese:
  Pērses iela 2, Rīga, LV-1011
  Darba laiki:
  Pirmdiena -
  Otrdiena -
  Trešdiena -
  Ceturtdiena -
  Piektdiena -
  Sestdiena -
  Svētdiena -