Mani dati Biometrijas datu apstrādes sistēmā

Iekšlietu ministrijas Informācijas centrs

Informācija atjaunota 20.05.2024.

Citi Saņēmēji

Pakalpojuma mērķis ir nodrošināt personai iespēju pārbaudīt kādi dati par viņu tiek glabāti Biometrijas datu apstrādes sistēmā un nepieciešamības gadījumā pieteikt to labošanu.

 • 1.
  Pakalpojuma saņemšanas procesa apraksts

  1. 1.solis Pakalpojumu var pieprasīt vietnē www.Latvija.lv. Pakalpojums ir pieejams tiem vietnes www.Latvija.lv lietotājiem, kas ir autentificējušies ar droša elektroniskā paraksta viedkarti, elektroniskās identifikācijas karti (eID) vai savas internetbankas autentifikācijas līdzekļiem. 2. 2.solis Pakalpojuma saņemšanas ietvarosos tiek sniegta Biometrijas datu apstrādes sistēmā uzkrātā biogrāfiskā un biometriskā informācija par konkrēto personu, kura izmanto Pakalpojumu. Pakalpojuma ietvaros personas biometriskie dati tiek uzrādīti daļēji: tiek uzrādīts sejas digitālais attēls, bet par Biometrijas datu apstrādes sistēmā uzkrātajiem pirkstu nospiedumiem tiek uzrādīta tikai informācija par to esamību. Jāņem vērā, ka: Biometrijas dati (sejas digitālais attēls un pirkstu nospiedumu digitālais attēls) un personas dati Biometrijas datu apstrādes sitēmā tiek iekļauti tikai tad, ja tie atbilst noteiktiem biometrijas datu kvalitātes kritērijiem un sākotnējā datu masīva izveide norisinājās laika periodā līdz 2012. gada 1. janvārim un datu masīva apjoma pakāpeniska papildināšana uzsākta 2013.gada janvārī.

 • 1.
  Pārsūdzēšana

  Pakalpojuma saņēmējam vietnē www.Latvija.lv ir nodrošināta iespēja ziņot par konstatētajām problēmām, kļūdām un nepilnībām, aizpildot pieteikuma formu, kas pieejama pakalpojuma formas apakšējā daļā, noklikšķinot uz saites „Papildus opcijas” un izvēloties šķirkli „Ziņot par kļūdu”.

 • 1.
  Kontaktinformācija
  Nosaukums:
  Iekšlietu ministrijas Informācijas centrs
  Reģistrācijas numurs:
  90000289913
  Papildu informācija:
  -

Pakalpojumu kanāli: