Bērna uzņemšana pašvaldības PII rindā (ĶEKAVAS NOVADA PAŠVALDĪBA)

Ķekavas novada pašvaldība

Informācija atjaunota 02.11.2023.

Iespēja vecākiem reģistrēt savus pirmsskolas vecuma bērnus pašvaldības izglītības iestāžu, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas, rindās. Iespēja iegūt vispārpieejamu informāciju par situāciju rindā uz pašvaldības izglītības iestādēm, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas, kā arī informāciju par saviem personas datiem pirmsskolas rindu administrēšanas modulī.

 • 1.
  Pakalpojuma saņemšanas procesa apraksts

  1. Pakalpojuma pieprasīšana Bērna likumiskais pārstāvis vēršas izvēlētajā izglītības iestādē, kurā aizpilda iesniegumu. Nepieciešamie dokumenti: personas pase (jāuzrāda oriģināls); bērna dzimšanas apliecība (jāuzrāda oriģināls); pilnvarotajai personai – notariāli apliecināta pilnvara. 2. Pakalpojuma saņemšana Izglītības iestādes vadītājs bērna likumiskā pārstāvja iesniegumā norādītajā termiņā informē ģimeni par bērna uzņemšanu.

 • 1.
  Pārsūdzēšana

  Klientu apkalpošanas centra darbinieka vai administratora faktisko rīcību var apstrīdēt pašvaldības izpilddirektoram. Uzņemšanas komisijas vai izglītības iestādes vadītāja pieņemtos lēmumus vai faktisko rīcību var apstrīdēt Ķekavas novada domē.

 • 1.
  Kontaktinformācija
  Nosaukums:
  Ķekavas novada pašvaldība
  Reģistrācijas numurs:
  90000048491