Ieroču pārreģistrācija, atļauju un sertifikātu pārbaude.

Iekšlietu ministrijas Informācijas centrs

Informācija atjaunota 22.02.2024.

Citi Saņēmēji

Pakalpojuma mērķis ir nodrošināt šādas funkcijas: 1) No valsts informācijas sistēmas „Integrētā iekšlietu informācijas sistēma” apakšsistēmas „Ieroču reģistrs” tiešsaistē saņemt informāciju par: a) sev reģistrētiem šaujamieročiem un gāzes ieročiem, b) ieroču atļaujām un to derīguma termiņiem, d) personas veselības stāvokļa atbilstību ieroču glabāšanai (nēsāšanai) vai darbam ar ieročiem. 2) No valsts informācijas sistēmas „Integrētā iekšlietu informācijas sistēma” apakšsistēmas „Licenču un sertifikātu informācijas sistēma” saņemt informāciju par sev reģistrētiem sertifikātiem, piemēram, detektīvdarbības, pirotehniķa, spridzinātāja, spridzināšanas darbu vadītāja sertifikātiem un to derīguma termiņiem. 3) No valsts informācijas sistēmas “Apsardzes darbības reģistrs” saņemt informāciju par sev reģistrētiem apsardzes sertifikātiem un to derīguma termiņiem.

 • 1.
  Pakalpojuma saņemšanas procesa apraksts

  1. Pieprasīšana Pakalpojumu var pieprasīt vietnē www.Latvija.lv. Pakalpojums ir pieejams tiem vietnes www.Latvija.lv lietotājiem, kas ir autentificējušies ar droša elektroniskā paraksta viedkarti, elektroniskās identifikācijas karti (eID) vai savas internetbankas autentifikācijas līdzekļiem. 2. Saņemšana Uzziņas saņemšanai no valsts informācijas sistēmas „Integrētā iekšlietu informācijas sistēma” apakšsistēmām „Ieroču reģistrs” un „Licenču un sertifikātu reģistrs”, papildus identificēšanās nav nepieciešama. Uzziņa tiek sagatavota *.pdf faila veidā, kuru lietotājs var atvērt vai saglabāt savā datorā.

 • 1.
  Pārsūdzēšana

  Pakalpojuma saņēmējam vietnē www.Latvija.lv ir nodrošināta iespēja ziņot par konstatētajām problēmām, kļūdām un nepilnībām, aizpildot pieteikuma formu, kas pieejama pakalpojuma formas apakšējā daļā, noklikšķinot uz saites „Papildus opcijas” un izvēloties šķirkli „Ziņot par kļūdu”

 • 1.
  Kontaktinformācija
  Nosaukums:
  Iekšlietu ministrijas Informācijas centrs
  Reģistrācijas numurs:
  90000289913
  Papildu informācija:
  pasts@ic.iem.gov.lv

Pakalpojumu kanāli: