Personalizētu bezmaksas braukšanas karšu izsniegšana

Valmieras novada pašvaldība

Informācija atjaunota 08.01.2024.

Nospiežot pogu "Pieprasīt pakalpojumu", Jūs tiksiet pārvirzīts uz jaunu lapu
Pensionāri Saņēmēji

Valmieras novada pašvaldības saistošie noteikumi nosaka, ka ikvienam pensionāram, kuram vismaz pēdējos 12 mēnešus deklarētā dzīvesvietas adrese ir Valmieras novadā, kā arī Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likuma spēkā esamības laikā Ukrainas civiliedzīvotājiem ir tiesības braukt bez maksas Valmieras pilsētas sabiedriskajā transportā, saņemot pašvaldībā beztermiņa personalizētu braukšanas karti, ko, iekāpjot autobusā, jāuzrāda tā vadītājam.

 • 1.
  Pakalpojuma saņemšanas procesa apraksts

  1. Pakalpojuma pieprasīšana Personalizētai braukšanas kartei persona var pieteikties Valmieras novada pašvaldības administrācijas struktūrvienībā "Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrs", apvienību pārvalžu valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros un Valmieras bibliotēkas filiālbibliotēku klientu apkalpošanas punktos darba dienās, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. 2. Pakalpojuma saņemšana Pēc izgatavošanas karti varēs pēc iepriekš norādītās izvēles saņemt klātienē Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, kādā no apvienību pārvalžu Vienotajiem pašvaldību un valsts klientu apkalpošanas centriem vai Valmieras bibliotēkas filiālbibliotēku klientu apkalpošanas punktiem.

 • 1.
  Pārsūdzēšana

  Mēneša laikā Valmieras novada pašvaldībā

 • 1.
  Kontaktinformācija
  Nosaukums:
  Valmieras novada pašvaldība
  Reģistrācijas numurs:
  90000043403
  Papildu informācija:
  Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrs, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201, tel. nr.: 64207120

Pakalpojumu kanāli:

 • 1.
  Klātienes kanāli
  Pakalpojuma sniedzēja atrašanās vieta:
  Pašvaldības klientu apkalpošanas centrs
  Adrese:
  Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
  Darba laiki:
  Pirmdiena 08:00 - 18:00
  Otrdiena 08:00 - 17:00
  Trešdiena 08:00 - 17:00
  Ceturtdiena 08:00 - 17:00
  Piektdiena 08:00 - 16:00
  Sestdiena -
  Svētdiena -